مزایای ساخت اضافه بنا

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مزایای ساخت اضافه بنا
 • مزایای ساخت اضافه اشکوب (اضافه بنا) با سازه LSF:

   

  • وزن بسیار پایین

  اصلی ترین مزیت ساخت اضافه اشکوب با سیستم LSF بهرمندی از امکان احداث اضافه بنا با کمترین میزان فشار بار وارده بر سازه ی اصلی است.  سبک بودن سیستم ساخت به روش قاب های فولادی سبک سرد نورد شده (LSF) امکان ساخت گسترده ای در اختیار کارفرما قرار گیرد.

   

  • سرعت بالای ساخت

  سازه LSF به جهت قرارگرفتن در سیستم ساخت و ساز صنعتی از سریع ترین سیستم های ساخت به حساب می آید. به طور معمول، از آنجایی که  در احداث اضافه اشکوب عمدتا کارفرمایان زمان بسیار اندکی در اختیار دارند، اجرای اضافه اشکوب بوسیله سیستم LSF  مزیت نسبی بسیار بالایی را نسبت به سایر سیستم های ساخت در اختیارشان قرار می دهد.

   

  • عدم نیاز به تعطیلی روال روزانه

  از آنجایی که عمده اضافه بنا ها در فضای شهری رخ می دهد و عمدتا کارفرمایان راغب هستند که بدون تعطیلی فضاهای در اختیارشان، اضافه اشکوب صورت گیرد؛ ساخت و ساز با سیستم LSF به دلیل برخوداری از بالاترین نسبت های ساخت و سازهای مهندسی پیش ساخته؛ این امکان را برای کارفرمایان مقدور می سازد.

   

  • تولید کمتر زباله ساختمانی

  در اضافه بنا با سیستم LSF به دلیل آنکه قسمت اعظم کار به صورت ساخت و ساز خشک (Dry wall) صورت می پذیرد کمترین میزان دوراندازی مصالح به حداقل ممکن می رسد.

   

  • عایق تر بودن سازه به نسبت سایر سیستم های ساخت

  از آنجایی که در سیستم ساخت LSF استفاده از عایق به راحتی صورت می پذیرد و نیاز به اضافه کاری و هزینه های بعدی نیست، ساخت اضافه اشکوب با سیستم LSF موجب عایق تر شدن سازه و بالتبع کمتر هدر رفتن انرژِی می شود.

فهرست