قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت ساخت ویلای پیش ساخته تابع شرایط گوناگونی است که بسته به نظر مشتری و شرایط کار تعیین می گردد. مهم ترین عامل تعیین کننده در هزینه ساخت ویلای پیش ساخته، مشخصات فنیِ مورد نظر سفارش دهنده می باشد. در همین راستا مشخصات فنی مطلوب مشتری در جلساتِ با کارشناسان شرکت تعیین می گردد تا مشتری بتواند با گزینه های مختلف و پیشنهاداتی که از ما دریافت می کند؛ ایده ای که در ذهن دارد را منسجم تر و مشخص تر کند.
همچنین بسته به این که نقشه ی مورد نظر تا چه اندازه ویژگی های منحصر به فرد داشته یا محل اجرا به چه میزان در دسترس است قیمت خانه پیش ساخته متغیر می گردد. به عنوان مثال قیمت ویلای پیش ساخته در تهران در مقایسه با قیمت ویلای پیش ساخته در شمال بسته به این مسئله که پروژه به چه ابعادی باشد که بتوان به صورت کارگاهی اجرا شود یا به صورت ساخت در محل متفاوت می گردد.
توجه به این نکته ضروری است که هرچند مناسب بودن قیمت ویلای پیش ساخته از مهم ترین ویژگی های این دست از سازه ها هستند؛ امّا این نکته هم می بایست در نظر داشت که صرف داشتن ویلا پیش ساخته ارزان بدون داشتن مشخصات فنی مطلوب چندان کارا و مطلوب نمی تواند باشد.
با این تفاصیل شرکت ستون قصر طلایی محصولات خود را در چهار طرح برنزی، نقره ای، طلایی و V.I.P به مشتریان خود عرضه می کند. هر چند بسته های ذکر شده دارای مشخصات فنی خاص خود بوده؛ با این حال تمامی طرح ها از انعطاف بالایی برخوردار بوده و بسته به این که مشتری چگونه خانه پیش ساخته ای مد نظرش باشد می توان از امکانات طرح های دیگر در پروژه خود استفاده کند.
مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از طرح های شرکت به برگه ی سری محصولات مراجعه کرده و برای اطلاعات تکمیلی با شرکت تماس بگیرند.